• قوانین و مقررات

دوستان عزیز به موارد زیر توجه فرمایید

ورود شما عزیزان و استفاده از خدمات سایت و ثبت سفارش به معنای پذیرش شرایط سایت می‌باشد

قوانین عمومی

تمامی اعمال این سایت‏ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش و استفاده از خدمات سایت‏ اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت‏ استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود ، شما موافقت می‌‏کنید که ‏سایت ‏به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا اطلاع‌رسانی‌ها، امکان دارد سایت برای اعضای ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ‏سایت‏ را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که ۰۹۳۵۴۲۴۲۸۰۳  شماره‌ای تلگرام سایت هست که ‏از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود اطلاع‌رسانی می‌کند. همچنین ایمیل info@chapsaa.ir برای ارتباطات ایمیلی وجود دارد.

رعایت حریم شخصی

‏ سایت ‏به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

‏ سایت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت‏، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

‏کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

در مورد سفارشات فایل مجازی(شامل کتاب، فیلم و …) پس از خرید لینک دانلود آن با ورود با نام کاربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت

سیاست قیمت گذاری

قیمت‌های را تولیدکنندگان محتوا با توجه به زمان صرف شده و شرایط مختلف تعیین می کنند.

شرایط خاص

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سایت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.